درباره ما

همانطور که میدانید انتخاب یک ابزار مناسب بسیار سخت و زمانگیر است و شما ترس از این دارین که نکند یک ابزار نامناسب تهیه کردم و من را آزار بدهد.چون تنوع جنسی زیادی از ابزار آلات برقی,شارژی,دستی و بادی در بازار وجود دارد که انتخاب را برای شما سخت کرده است.

از این رو ما اینجا جمع شده ایم تا شما رو با ابزار بیشتر آشنا کنیم و شما را راهنمایی کنیم تا انتخاب درستی از محصول مورد نظر داشته باشید. و میدانیم که استاد کار باید محصول را تست کند و از طریق عکس محصول نتیجه زیادی نمی گیرد. برای همین در نظر داشته باشید که آچار 13 مهلت 7 روزه تست محصول به شما را میدهد تا بفهمید دقیقا همان چیزی که میخواستید بوده. ما فروش را تمام شده تلقی نمی کنیم و در تلاشیم که مشتری همچنان از ما راضی بماند.

شما میتوانید با کلیک بر روی بخش ثبت نام در نوار بالای سایت وارد صفحه ثبت نام شده و فرم ثبت نام را تکمیل کنید.پس از اتمام مراحل و تایید شماره موبایل ثبت نام شما با موفقیت انجام میشد.

بعد از ثبت خرید و پردازش و ارسال سفارش ، کد رهگیری پستی مرسوله توسط واحد پردازش سفارشات آچار 13 از طریق پیامک برایتان ارسال میشود که میتوانید با استفاده از این کد از وضعیت مرسوله ی خود در بخش منوی بالای سایت (پیگیری سفارشات) پیگیری کنید.

شما میتوانید سفارشات خود را از سه طریق پست(طبق قوانین سایت)،تیپاکس و باربری دریافت کنید.

ارسال سفارشات بالای 300 هزار تومان از طریق پست رایگان است و ارسال از طریق روش باربری و تیپاکس بر عهده ی مشتری میباشد.

بله، برای دریافت حضوری ابتدا خرید خود را در سایت ثبت کرده سپس محصول خود را با هماهنگی پشتیبانان سایت از فروشگاه تحویل بگیرید.

بله، سایت آچار 13 به اقصی نقاط کشور ارسال دارد

شما میتوانید بعد از تکمیل خرید و ثبت سبد خرید خود در مرحله پرداخت دو روش درگاه مستقیم پرداخت و پرداخت کارت به کارت را انتخاب کنید.

محصولاتی با شرایط وزنی بالای 10 کیلوگرم از طریق باربری ارسال خواهد شد که هزینه به صورت پس کرایه(به عهده مشتری) میباشد.